Vill du börja spela fotboll? Anmäl dig här!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Spelade matcher
JULI 2020
 
04
15:00
lör
15:00    
Dam, Hammarby IP 1
Dam » 
Älvsjö AIK FF - Kvarnsvedens IK
1  -  2  
04
14:00
lör
14:00    
Herr, Örvallens IP
Herr » 
Storskogens SK - Älvsjö AIK FF
2  -  8  
04
13:00
lör
13:00    
P2011 Orange, Långbro BP
Älvsjö AIK FF - Lännersta IF  -      
04
11:00
lör
11:00    
P08-Orange, Vårbergs IP 9
IFK Stockholm - Älvsjö AIK FF  -      
01
20:00
ons
20:00    
Dam, Skytteholms IP 1
Dam » 
AIK - Älvsjö AIK FF
2  -  0  
JUNI 2020
 
28
18:00
sön
18:00    
Herr, Skytteholms IP plan C
Herr » 
Solna FC - Älvsjö AIK FF
1  -  4  
28
18:00
sön
18:00    
P06-Blå, Bagarmossens BP
Bagarmossen Kärrtorp BK - Älvsjö AIK FF3  -  4  
28
18:00
sön
18:00    
P2011 Gul, Långbro BP
Älvsjö AIK FF - Rågsveds IF  -      
28
16:30
sön
16:30    
F08-Blå, Grimsta
IF BP - Älvsjö AIK FF  -      
28
16:00
sön
16:00    
F08-Vit, Grimsta IP
F08-Vit » 
IF BP F08-1 - Älvsjö AIK FF
  -      
28
12:00
sön
12:00    
P08-Svart, Segeltorps IP
Segeltorp - Älvsjö AIK FF  -      
28
12:00
sön
12:00    
P09-Röd, Tantolundens bollplan
Reymersholms IK - Älvsjö AIK FF  -      
28
12:00
sön
12:00    
P2011 Orange, Långbro BP
Älvsjö AIK FF - Tyresö  -      
28
10:00
sön
10:00    
P08-Svart, Segeltorps IP
Segeltorp - Älvsjö AIK FF  -      
27
19:15
lör
19:15    
P17 U, Lidingövallen 2
P17 U » 
IFK Lidingö FK - Älvsjö AIK FF
1  -  0  
27
13:00
lör
13:00    
Dam, Electrolux Home Arena
Dam » 
Morön BK - Älvsjö AIK FF
2  -  1  
27
13:00
lör
13:00    
P19 U, Älvsjö IP 1
P19 U » 
Älvsjö AIK FF - IK Franke
1  -  0  
27
12:30
lör
12:30    
P16 U, Södertälje Fotbollsarena
P16 U » 
Syrianska FC - Älvsjö AIK FF
4  -  4  
27
12:30
lör
12:30    
P2013-Gul, Långbro BP
Älvsjö AIK FF - Hammarby   -      
27
11:00
lör
11:00    
P08-Svart, Kämpetorp
Älvsjö AIK FF - Vintervikens FC  -      
27
10:15
lör
10:15    
F08-Vit, Västberga BP
F08-Vit » 
Älvsjö AIK FF - Älvsjö AIK FF F09
  -      
27
10:15
lör
10:15    
F09, Västberga IP
F09 » 
Älvsjö AIK FF 3 - Älvsjö AIK F08
  -      
27
10:00
lör
10:00    
P08-Orange, Råsunda IP 11
AIK P08 Gul mfl - Älvsjö AIK FF  -      
27
10:00
lör
10:00    
P2011 Lila, Östertälje IP
Södertälje FF - Älvsjö AIK FF  -      
27
09:00
lör
09:00    
F08-Vit, Västberga BP
F08-Vit » 
Älvsjö AIK FF - Älvsjö AIK FF F09
  -      
27
09:00
lör
09:00    
F09, Västberga IP
F09 » 
Älvsjö AIK FF 1 - Älvsjö AIK F08
  -      
27
09:00
lör
09:00    
P13:1, Kämpetorps BP
P13:1 » 
Älvsjö AIK FF - IF Brommapojkarna 10U
  -      
27
08:30
lör
08:30    
F2011 Svart, Strömvallen Järfälla
Bele-cup mfl - Älvsjö AIK FF  -      
26
12:30
fre
12:30    
F06, Aspuddens Ip
F06 » 
Djurgården F2006-1 - Älvsjö AIK FF
  -      
24
11:00
ons
11:00    
F06, Aspuddens Ip
F06 » 
Djurgården F2006-1 - Älvsjö AIK FF
  -      
23
19:45
tis
19:45    
Herr, Skytteholms IP
Herr » 
Vasalunds IF - Älvsjö AIK FF
4  -  0  
23
17:00
tis
17:00    
P2012-Grön, Långbro BP
Älvsjö P2012 Grön - Älvsjö P2012 Blå  -      
 
21
19:00
sön
19:00    
F15, Älvsjö IP 1
F15 » 
Älvsjö AIK FF 1 - Ingarö IF 1
1  -  5  
21
17:00
sön
17:00    
P08-Svart, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF - Hanviken  -      
21
15:00
sön
15:00    
P19 U, lvsj IP 1
P19 U » 
Älvsjö AIK FF - BK Forward
1  -  2  
21
12:00
sön
12:00    
Dam, Älvsjö IP 1
Dam » 
Älvsjö AIK FF - Sunnanå SK
3  -  1  
21
10:30
sön
10:30    
P13:1, Kämpetorps BP
P13:1 » 
Älvsjö AIK FF - Ängby IF
5  -  3  
21
10:00
sön
10:00    
P2011 Gul, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF - Älvsjö AIK FF Svart  -      
21
10:00
sön
10:00    
P2011 Svart, Älvsjö IP 5
Älvsjö aik FF Svart - Älvsjö AIK FF Gul  -      
21
09:15
sön
09:15    
P06-Grön, Hjorthagens IP
Älvsjö AIK FF - Djurgårdens IF  -      
21
09:15
sön
09:15    
P09-Svart, Hägerstensåsens bp
Hägersten - Älvsjö AIK FF  -      
20
14:00
lör
14:00    
P08-Svart, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF - Rågsved  -      
17
20:00
ons
20:00    
P04 Utv, Älvsjö IP 1
P04 Utv » 
Älvsjö AIK FF U16 - Örebro Syrianska U16
  -      
17
20:00
ons
20:00    
P16 U, Älvsjö IP 1
P16 U » 
Älvsjö AIK FF - Örebro Syrianska IF
5  -  0  
17
19:00
ons
19:00    
P15-1, Gubbängens BP 1
P15-1 » 
Älvsjö AIK FF P15-1 - IFK Stocksund
0  -  4  
17
13:00
ons
13:00    
P17 U, Älvsjö IP 1
P17 U » 
Älvsjö AIK FF - Hammarby IF FF
0  -  2  
 
14
20:00
sön
20:00    
P04-Röd, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF Röd - Bele Barkarby FF 20  -  2  
14
16:30
sön
16:30    
P19 U, Hammarbyhjdens BP 1
P19 U » 
Hammarby TFF - Älvsjö AIK FF
1  -  2  
14
16:15
sön
16:15    
F06, Bromstens IP 2
F06 » 
Bromstens IK - Älvsjö AIK FF 1
0  -  8  
14
16:00
sön
16:00    
Dam, Älvsjö IP 1
Dam » 
Älvsjö AIK FF - IF Brommapojkarna
0  -  1  
14
16:00
sön
16:00    
P07-Röd, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Grön 1 - Skogås-Trångsunds FF Vit  -      
14
15:30
sön
15:30    
F08-Vit, Kämpetorps BP
F08-Vit » 
Älvsjö AIK FF - Segeltorps IF
  -      
14
15:15
sön
15:15    
P09-Svart, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF - Grödinge  -      
14
15:00
sön
15:00    
F19 U, Grimsta IP 1
F19 U » 
IF Brommapojkarna - Älvsjö AIK FF
  -      
14
14:15
sön
14:15    
P09-Svart, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF - Grödinge  -      
14
14:00
sön
14:00    
F06, Kämpetorps BP 1
F06 » 
Älvsjö AIK FF 2 - Huddinge IF 1
3  -  7  
14
14:00
sön
14:00    
F16-19, Segeltorps IP 1
F16-19 » 
Segeltorps IF 2 - Älvsjö AIK FF
1  -  2  
14
14:00
sön
14:00    
F2011 Blå, Aspuddens IP
Aspudden - Älvsjö AIK FF  -      
14
14:00
sön
14:00    
P06-Blå, Hjorthagens IP
Djurgårdens IF - Älvsjö AIK FF Blå   -      
14
13:45
sön
13:45    
P08-Svart, Östermalms IP
Djurgården - Älvsjö AIK FF  -      
14
13:30
sön
13:30    
F2011 Svart, Aspuddens IP
Hammarby? - Älvsjö AIK FF  -      
14
13:30
sön
13:30    
P08-Gul, Älvsjö IP 4
P08-Gul » 
Älvsjö AIK FF P08GUL - Mälarhöjden IK
  -      
14
13:30
sön
13:30    
P15-1, Breviks IP 2
P15-1 » 
IFK Lidingö FK - Älvsjö AIK FF P15-1
3  -  2  
14
12:30
sön
12:30    
F08-Vit, Helenelund
F08-Vit » 
Sollentuna FK - Helenelund - Älvsjö AIK FF
  -      
14
12:00
sön
12:00    
P04-GV, Hanvedens IP 2
P04-GV » 
Västerhaninge IF - Älvsjö AIK FF Gv
5  -  2  
14
12:00
sön
12:00    
P06-Röd, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF 1 - IFK Lidingö FK 5 vit0  -  4  
14
12:00
sön
12:00    
P16 U, Älvsjö IP 1
P16 U » 
Älvsjö AIK FF - IFK Eskilstuna
1  -  5  
14
12:00
sön
12:00    
P17 U, Hamre 1
P17 U » 
Skiljebo SK - Älvsjö AIK FF
2  -  0  
14
12:00
sön
12:00    
P2011 Orange, Långbro BP
Älvsjö AIK FF - Hammarby 4  -      
14
11:00
sön
11:00    
F09, Hersby BP 1
F09 » 
IFK Lidingö FK - Älvsjö AIK FF 3
  -      
14
10:00
sön
10:00    
P09-Blå, Tantolundens BP 11
Reymersholms IK 1 - Älvsjö AIK FF Blå 1  -      
14
10:00
sön
10:00    
P09-Vit, Älvsjö IP 4 & 5
P09-Vit » 
Älvsjö AIK FF - Hanviken, Järla & Stuvsta
  -      
14
09:30
sön
09:30    
F2011 Svart, Örby BP
 
Örby - Älvsjö AIK FF  -      
14
09:30
sön
09:30    
P06-Blå, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF P14-1 - Sörskogens IF 16  -  4  
14
09:30
sön
09:30    
P06-Grön, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF P14-1 - Sörskogens IF 16  -  4  
14
09:30
sön
09:30    
P14-1, Älvsjö IP 1
P14-1 » 
Älvsjö AIK FF P14-1 - Sörskogens IF 1
6  -  4  
14
09:00
sön
09:00    
P07-Grön, Östermalms IP 11
Djurgårdens IF FF 7 - Älvsjö AIK FF Röd4  -  1  
14
09:00
sön
09:00    
P07-Röd, Östermalms IP 11
Djurgårdens IF FF 7 - Älvsjö AIK FF Röd4  -  1  
14
09:00
sön
09:00    
P08-Vit, Kärrtorps IP plan 3
P08-Vit » 
Bagarmossen - Älvsjö AIK FF
  -      
14
08:30
sön
08:30    
P07-Grön, Källbrinks IP 3
Huddinge IF 2 - Älvsjö AIK FF Grön 25  -  0  
14
08:30
sön
08:30    
P07-Röd, Källbrinks IP 3
Huddinge IF 2 - Älvsjö AIK FF Grön 25  -  0  
13
17:00
lör
17:00    
P06-Rosa, Tyresövallen 2
Tyresö FF U2:2 - Älvsjö AIK FF Rosa1  -  2  
13
15:15
lör
15:15    
P06-Blå, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Blå - Värmdö IF 33  -  7  
13
14:00
lör
14:00    
F09, Mälarhöjdens IP
F09 » 
Match Älvsjö AIK FF - IF brommapojkarna
  -      
13
14:00
lör
14:00    
F2011 Svart, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF - Rönninge-Salam  -      
13
14:00
lör
14:00    
P09-Vit, Hägerstensåsens BP
P09-Vit » 
Mälarhöjden - Älvsjö AIK FF
  -      
13
14:00
lör
14:00    
P17 U, Solberga BP 1
P17 U » 
IF Stockholms Fotbollsakademi - Älvsjö AIK FF 1
8  -  0  
13
14:00
lör
14:00    
P19 U, Solberga BP 1
P19 U » 
IF Stockholms Fotbollsakademi - Älvsjö AIK FF 1
8  -  0  
13
14:00
lör
14:00    
P2011 Orange, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF - Djurgården 13  -      
13
13:30
lör
13:30    
P07-Grön, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Grön 3 - Örby IS Röd1  -  7  
13
13:30
lör
13:30    
P07-Röd, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Grön 3 - Örby IS Röd1  -  7  
13
13:30
lör
13:30    
P2011 Blå, Långbro BP
Älvsjö AIK FF - Mälarhöjdens IK  -      
13
13:15
lör
13:15    
P06-Grön, Trollbäckens IP 2
Hanvikens SK Röd - Älvsjö AIK FF Grön5  -  2  
13
12:30
lör
12:30    
F2012-Blå, Långbro BP
 
Älvsjö AIK FF - Segeltorp + Hammarby  -      
13
11:45
lör
11:45    
F15, Homecall Arena Danderyd 1
F15 » 
IFK Stocksund Orange - Älvsjö AIK FF 1
1  -  1  
13
11:30
lör
11:30    
F08-Vit, Kärsby IP
F08-Vit » 
Stockholm Södra FF F08 - Älvsjö AIK FF
  -      
13
11:30
lör
11:30    
P2010-Vit, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF - IFK Haninge P10A  -      
13
11:30
lör
11:30    
P2013-Rosa, Långbro BP
Lag vit - Älvsjö AIK FF  -      
13
11:30
lör
11:30    
P2013-Vit, Långbro BP
 
P13 vit - P13 rosa   -      
13
11:15
lör
11:15    
P2010-Svart, Huvudstafältet, Solna
AIK P2010 Svart - Älvsjö AIK FF  -      
13
11:00
lör
11:00    
P2010-Svart, Salemsvallen (Naturgräs)
Rönninge Salem Fotboll - Älvsjö AIK FF  -      
13
10:45
lör
10:45    
P15-3, Älvsjö IP 1
P15-3 » 
Älvsjö AIK FF 2 - IFK Lidingö FK 8
2  -  5  
13
10:30
lör
10:30    
P08-Svart, Övrig
IFK Haninge - Älvsjö AIK FF  -      
13
10:00
lör
10:00    
F2012-Vit, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF - Älta IF  -      
13
10:00
lör
10:00    
P2011 Gul, Orminge BP
Boo FF - Älvsjö AIK FF  -      
13
10:00
lör
10:00    
P2012-Blå, Segeltorps IP
Segeltorp - Älvsjö AIK FF  -      
13
09:30
lör
09:30    
F08-Vit, Älvsjö IP 4
F08-Vit » 
Älvsjö AIK FF - Älvsjö AIK P09 gul
  -      
13
09:30
lör
09:30    
P09-Gul, Älvsjö IP 4
P09-Gul » 
Älvsjö P09 Gul - Älvsjö F08
  -      
13
09:15
lör
09:15    
P08-Vit, Stuvsta IP
P08-Vit » 
Stuvsta IF - Älvsjö AIK FF
  -      
13
09:00
lör
09:00    
F15, Älvsjö IP 1
F15 » 
Älvsjö AIK FF 3 - Hammarby/Reymers
2  -  1  
13
09:00
lör
09:00    
P08-Vit, Årsta Gårds BP
P08-Vit » 
Årsta - Älvsjö AIK FF
  -      
13
08:30
lör
08:30    
F09, Vaxö IP
F09 » 
Vaxholm, BP, Hammarby, Norrtull - Älvsjö AIK FF 1
  -      
12
20:00
fre
20:00    
P04 Utv, Älvsjö IP 1
P04 Utv » 
Älvsjö AIK FF Utv - Fittja IF 1
7  -  1  
12
19:00
fre
19:00    
P13:1, Storvretens BP 1
P13:1 » 
IFK Tumba FK 1 - Älvsjö AIK FF P13-1
4  -  2  
12
18:30
fre
18:30    
F06, Älvsjö IP 1
F06 » 
Älvsjö AIK FF F14-1 - Saltsjöbadens IF Vit
3  -  4  
11
16:30
tor
16:30    
P2011 Gul, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF Orange - Älvsjö AIK FF Gul  -      
11
16:30
tor
16:30    
P2011 Orange, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Orange - Älvsjö AIK FF Gul  -      
10
16:30
ons
16:30    
P2011 Orange, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF - Örby  -      
 
07
20:00
sön
20:00    
F19 U, Älvsjö IP 1
F19 U » 
Älvsjö AIK FF - Sollentuna FK
1  -  1  
07
18:15
sön
18:15    
P2010-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Orange 1 - IFK Haninge 31  -      
07
18:00
sön
18:00    
P15-1, Älvsjö IP 1
P15-1 » 
Älvsjö AIK FF P15-1 - IFK Haninge
2  -  2  
07
18:00
sön
18:00    
P16 U, Midgårdsvallen
P16 U » 
Märsta IK U16 - Älvsjö AIK FF
4  -  2  
07
17:00
sön
17:00    
F08-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Blå 1 - IFK Tumba FK Blå  -      
07
17:00
sön
17:00    
F08-Vit, Älvsjö IP 4
F08-Vit » 
Älvsjö AIK FF - IFK Tumba FK Blå
  -      
07
17:00
sön
17:00    
P2010-Svart, Broängsplan 12
Grödinge SK Vit - Älvsjö AIK FF Svart 1  -      
07
17:00
sön
17:00    
P2012-Blå, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Blå 2 - Boo FF 11  -      
07
16:00
sön
16:00    
P06-Grön, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF - IF Brommapojkarna P06-4  -      
07
16:00
sön
16:00    
P07-Grön, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Röd - Spånga IS FK 57  -  0  
07
16:00
sön
16:00    
P07-Röd, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Röd - Spånga IS FK 57  -  0  
07
16:00
sön
16:00    
P2012-Grön, Årstagårdens BP 125
Årsta FF 5 - Älvsjö AIK FF Grön 2  -      
07
15:45
sön
15:45    
P08-Svart, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Svart 2 - Fruängens IF 1  -      
07
15:00
sön
15:00    
F15, Saltsjöbadens IP 1
F15 » 
Saltsjöbadens IF 1 - Älvsjö AIK FF 3
1  -  6  
07
15:00
sön
15:00    
F2011 Svart, Långbro BP
Älvsjö AIK FF F2011 Blå - Älvsjö AIK FF  -      
07
15:00
sön
15:00    
P2011 Lila, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Lila 2 - IFK Aspudden-Tellus P9 Gul1  -      
07
14:30
sön
14:30    
F08-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF 1 - IFK Lidingö FK vit  -      
07
14:30
sön
14:30    
F08-Vit, Älvsjö IP 4
F08-Vit » 
Älvsjö AIK FF 1 - IFK Lidingö FK vit
  -      
07
14:30
sön
14:30    
F2011 Blå, Långbro BP
Älvsjö AIK Svart - Älvsjö AIK Blå  -      
07
14:30
sön
14:30    
P2011 Orange, Velamsunds Bollplan
Nacka Boo - Älvsjö AIK FF  -      
07
14:00
sön
14:00    
P04 Utv, Gubbängens IP 1
P04 Utv » 
Hammarby IF FF 2 grön - Älvsjö AIK FF Utv
  -      
07
14:00
sön
14:00    
P04-GV, Älvsjö IP 1
P04-GV » 
Älvsjö AIK FF Gv - Akropolis IF 1
2  -  4  
07
14:00
sön
14:00    
P06-Blå, Kämpetorps BP
Älvsjö AIK FF Blå - Sickla IF 23  -  8  
07
14:00
sön
14:00    
P06-Rosa, Hanvedens IP 2
Västerhaninge IF blå - Älvsjö AIK FF Rosa2  -  15
07
14:00
sön
14:00    
P2011 Gul, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Gul 2 - Huddinge IF 8  -      
07
14:00
sön
14:00    
P2012-Vit, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Vit 2 - Örby IS Blå  -      
07
13:15
sön
13:15    
P08-Svart, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Svart 1 - Norsborgs IF 2  -      
07
13:00
sön
13:00    
F2012-Vit, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Vit 1 - Hanvikens SK Vit  -      
07
13:00
sön
13:00    
P2011 Lila, Bagarmossens BP 11
Hammarby IF FF 14 grön - Älvsjö AIK FF Lila 1  -      
07
13:00
sön
13:00    
P2011 Vit, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Vit 2 - Högdalens AIS 1  -      
07
13:00
sön
13:00    
P2012-Svart, Torvalla IP 216
IFK Haninge 22 - Älvsjö AIK FF Svart 1  -      
07
12:45
sön
12:45    
F09, Enskede IP 4
F09 » 
Enskede IK Vit y - Älvsjö AIK FF 1
  -      
07
12:30
sön
12:30    
P15-3, Gröndals BP 1
P15-3 » 
Gröndals IK 1 - Älvsjö AIK FF 2
1  -  2  
07
12:00
sön
12:00    
F06, Kämpetorps BP 1
F06 » 
Älvsjö AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 4
3  -  5  
07
12:00
sön
12:00    
F09, Älvsjö IP 4
F09 » 
Älvsjö AIK FF 3 - Täby FK 31
  -      
07
12:00
sön
12:00    
F19 U, Älvsjö IP 1
F19 U » 
Älvsj AIK FF - Hammarby IF FF
  -      
07
12:00
sön
12:00    
P06-Blå, Storvretens BP 1
IFK Tumba FK Blå - Älvsjö AIK FF P14-14  -  1  
07
12:00
sön
12:00    
P06-Grön, Storvretens BP 1
IFK Tumba FK Blå - Älvsjö AIK FF P14-14  -  1  
07
12:00
sön
12:00    
P14-1, Storvretens BP 1
P14-1 » 
IFK Tumba FK Blå - Älvsjö AIK FF P14-1
4  -  1  
07
12:00
sön
12:00    
P2011 Gul, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Gul 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd  -      
07
12:00
sön
12:00    
P2011 Turkos, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Turkos 2 - IFK Aspudden-Tellus P9 Gul3  -      
07
11:00
sön
11:00    
P2011 Gul, Älvsjö IP 5:1
Älvsjö AIK FF - Enskede IK Ljusblå  -      
07
10:45
sön
10:45    
P08-Orange, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Orange 1 - Tullinge BK Blå  -      
07
10:45
sön
10:45    
P09-Gul, Saltsjöbadens IP 2
P09-Gul » 
Saltsjöbadens IF 4 - Älvsjö AIK FF Gul 2
  -      
07
10:30
sön
10:30    
F06, Enskede IP 3
F06 » 
Enskede IK 1 - Älvsjö AIK FF F14-1
5  -  0  
07
10:15
sön
10:15    
P08-Orange, Nacka IP 22
Jarlabergs IF Svart - Älvsjö AIK FF Orange 2  -      
07
10:15
sön
10:15    
P08-Vit, Tyresövallen 21
P08-Vit » 
Tyresö FF Cent Gul - Älvsjö AIK FF Vit 2
  -      
07
10:15
sön
10:15    
P09-Röd, Källbrinks IP 2
Huddinge IF 4 - Älvsjö AIK FF Röd 2  -      
07
10:15
sön
10:15    
P2010-Vit, Kärrtorps IP 11
Bagarmossen Kärrtorp BK Vit-1 - Älvsjö AIK FF Vit  -      
07
10:00
sön
10:00    
F2011 Vit, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Vit 2 - Boo FF 7  -      
07
10:00
sön
10:00    
F2011 Vit, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Vit 1 - Hammarby IF FF 6 grön  -      
07
10:00
sön
10:00    
P09-Blå, Boovallen 125
Boo FF 3 - Älvsjö AIK FF Blå 2  -      
07
10:00
sön
10:00    
P09-Vit, Kämpetorps BP
P09-Vit » 
Älvsjö AIK FF - Hägersten SK
  -      
07
10:00
sön
10:00    
P2010-Röd, Segeltorps IP 2
Segeltorps IF 4 - Älvsjö AIK FF Röd 2  -      
07
09:30
sön
09:30    
P2010-Röd, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Röd 1 - Segeltorps IF 3  -      
07
09:00
sön
09:00    
P06-Röd, Enskede IP 3
Enskede IK 7 - Älvsjö AIK FF 10  -  2  
07
09:00
sön
09:00    
P13:1, Ängby IP 12
P13:1 » 
IF Brommapojkarna 3 - Älvsjö AIK FF P13-1
3  -  4  
07
09:00
sön
09:00    
P2011 Lila, Sörskogens BP 125
Huddinge IF 3 - Älvsjö AIK FF Lila 3  -      
07
09:00
sön
09:00    
P2011 Svart, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Svart 2 - Hammarby IF FF 9 grön  -      
07
09:00
sön
09:00    
P2012-Vit, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Vit 1 - Boo FF 12  -      
07
08:15
sön
08:15    
P08-Gul, Älvsjö IP 4
P08-Gul » 
Älvsjö AIK FF Gul 2 - Hammarby IF FF 23 grön
  -      
06
18:30
lör
18:30    
P07-Grön, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 5 - Älvsjö AIK FF Grön 13  -  4  
06
18:30
lör
18:30    
P07-Röd, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 5 - Älvsjö AIK FF Grön 13  -  4  
06
16:30
lör
16:30    
P09-Vit, Långbro BP 1
P09-Vit » 
Älvsjö AIK FF Vit 2 - Rönninge Salem Fotboll Gul
  -      
06
16:00
lör
16:00    
F06, Hanvedens IP 2
F06 » 
Västerhaninge IF blå - Älvsjö AIK FF 2
1  -  7  
06
16:00
lör
16:00    
F2010-Vit, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF - Enskede & spånga  -      
06
15:30
lör
15:30    
P2010-Röd, Kmpetorps BP 11
Älvsjö AIK FF 10 - Mälarhöjdens IK Fotboll rosa  -      
06
15:30
lör
15:30    
P2010-Svart, Kmpetorps BP 11
Älvsjö AIK FF 10 - Mälarhöjdens IK Fotboll rosa  -      
06
15:30
lör
15:30    
P2010-Vit, Kmpetorps BP 11
Älvsjö AIK FF 10 - Mälarhöjdens IK Fotboll rosa  -      
06
15:15
lör
15:15    
P09-Vit, Källbrinks IP 2
P09-Vit » 
Huddinge IF 2 - Älvsjö AIK FF Vit 1
  -      
06
15:00
lör
15:00    
F19 U, Kristineberg
F19 U » 
Djurgårdens IF - Älvsjö AIK FF
4  -  3  
06
15:00
lör
15:00    
P2012-Grön, Stureby Skola BP 126
Stureby SK 2 - Älvsjö AIK FF Grön 1  -      
06
15:00
lör
15:00    
P2012-Gul, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Gul - Rågsveds IF Grön 11  -      
06
14:30
lör
14:30    
P08-Gul, Saltsjöbadens IP 2
P08-Gul » 
Saltsjöbadens IF 1 - Älvsjö AIK FF Gul 1
  -      
06
14:30
lör
14:30    
P09-Svart, Långbro BP 1
Älvsjö AIK FF Svart 2 - Stureby SK 2  -      
06
14:00
lör
14:00    
F2012-Blå, Stuvsta IP 2
Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF Blå  -      
06
14:00
lör
14:00    
P09-Gul, Långbro BP 1
P09-Gul » 
Älvsjö AIK FF Gul 1 - Fisksätra IF 1
  -      
06
14:00
lör
14:00    
P2011 Svart, Stureby Skola BP 126
Stureby SK 3 - Älvsjö AIK FF Svart 1  -      
06
13:00
lör
13:00    
P2010-Svart, Stureby Skola BP 11
Stureby SK Blå - Älvsjö AIK FF Svart 2  -      
06
12:30
lör
12:30    
F09, Ösby BP 12
F09 » 
Gustavsbergs IF FK Röd - Älvsjö AIK FF 2
  -      
06
12:00
lör
12:00    
F09, Älvsjö IP 5
F09 » 
Älvsjö AIK FF 1 - Bele Barkarby
  -      
06
12:00
lör
12:00    
F2012-Vit, Boovallen 226
Boo FF 5 - Älvsjö AIK FF Vit 2  -      
06
12:00
lör
12:00    
P09-Svart, Långbro BP 1
Älvsjö AIK FF Svart 1 - Grödinge SK Vit  -      
06
12:00
lör
12:00    
P2011 Orange, Boovallen 225
Boo FF 17 - Älvsjö AIK FF Orange 1  -      
06
11:45
lör
11:45    
P07-Grön, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Grön 2 - IFK Aspudden-Tellus P13 Gul23  -  6  
06
11:45
lör
11:45    
P07-Röd, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Grön 2 - IFK Aspudden-Tellus P13 Gul23  -  6  
06
11:30
lör
11:30    
P09-Röd, Långbro BP 1
Älvsjö AIK FF Röd 1 - Saltsjöbadens IF 3  -      
06
11:15
lör
11:15    
P09-Blå, Västberga IP 12
IFK Aspudden-Tellus P11 Gul1 - Älvsjö AIK FF Blå 1  -      
06
11:00
lör
11:00    
P2011 Turkos, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Turkos 1 - Västerhaninge IF vit  -      
06
11:00
lör
11:00    
P2011 Vit, Kärrtorps IP 216
Bagarmossen Kärrtorp BK Blå - Älvsjö AIK FF Vit 1  -      
06
10:15
lör
10:15    
F2010-Vit, Ösmo IP 12
Ösmo GIF FK 1 - Älvsjö AIK FF Vit 1  -      
06
10:15
lör
10:15    
F2010-Vit, Långbro BP 1
Älvsjö AIK FF Vit 2 - Boo FF 1  -      
06
10:00
lör
10:00    
F2011 Svart, Boovallen 227
Boo FF 6 - Älvsjö AIK FF Svart 2  -      
06
10:00
lör
10:00    
P04-Röd, Enskede IP 2
Enskede IK 2 - Älvsjö AIK FF Röd2  -  9  
06
10:00
lör
10:00    
P07-Grön, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Grön 3 - Sickla IF Grön 12  -  9  
06
10:00
lör
10:00    
P07-Röd, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Grön 3 - Sickla IF Grön 12  -  9  
06
10:00
lör
10:00    
P2010-Röd, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF P2010 Röd 2 - Hammarby 23  -      
06
10:00
lör
10:00    
P2011 Blå, Trollbäckens IP 35
Hanvikens SK Röd - Älvsjö AIK FF Blå 1  -      
06
10:00
lör
10:00    
P2012-Svart, Älta IP 126
Älta IF 3 - Älvsjö AIK FF Svart 2  -      
06
09:00
lör
09:00    
P08-Vit, Örby BP 1
P08-Vit » 
Örby IS P08 Röd - Älvsjö AIK FF Vit 1
  -      
06
09:00
lör
09:00    
P2010-Svart, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF Svart 2 - Boo FF Ersan Cup Avslutnigsmatch (S)  -      
06
09:00
lör
09:00    
P2011 Orange, Berga IP 126
Rönninge Salem Fotboll 5 - Älvsjö AIK FF Orange 2  -      
05
20:00
fre
20:00    
F08-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Blå 2 - Tyresö FF Gul  -      
05
20:00
fre
20:00    
F08-Vit, Älvsjö IP 4
F08-Vit » 
Älvsjö AIK FF - Tyresö FF Gul
  -      
05
20:00
fre
20:00    
F15, Solberga BP 1
F15 » 
Älvsjö AIK FF 1 - Stureby SK
2  -  8  
05
18:45
fre
18:45    
F2010-Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Blå - Älvsjö AIK FF Blå 2  -      
05
18:45
fre
18:45    
P08-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Blå - Enskede IK Rödvit 2  -      
05
18:00
fre
18:00    
F08-Blå, Värmdövallen 22
Värmdö IF Vit - Älvsjö AIK FF Vit  -      
05
18:00
fre
18:00    
F08-Vit, Värmdövallen 22
F08-Vit » 
Värmdö IF Vit - Älvsjö AIK FF Vit
  -      
05
18:00
fre
18:00    
P15-2, Hägerstensåsens BP 1
P15-2 » 
Älvsjö AIK FF 1 - IF Brommapojkarna 17
3  -  4  
05
18:00
fre
18:00    
P2012-Orange, Stuvsta IP
Stuvsta IF 3 - Älvsjö AIK FF  -      
05
17:30
fre
17:30    
P2010-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Blå - Örby IS P10 11  -      
05
fre
00:00    
P17 U, Älvsjö IP 1
P17 U » 
Älvsjö AIK FF 1 - Spånga IS FK 1
  -      
05
fre
00:00    
P19 U, Älvsjö IP 1
P19 U » 
Älvsjö AIK FF 1 - Spånga IS FK 1
  -      
04
16:30
tor
16:30    
F2011 Svart, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF P11 Orange - Älvsjö AIK FF  -      
04
16:30
tor
16:30    
P2011 Orange, Älvsjö IP 42
Älvsjö AIK FF - Älvsjö AIK FF F-11 Svart  -      
04
16:30
tor
16:30    
P2011 Orange, Älvsjö IP 3
Älvsjö AIK FF - Älvsjö AIK FF P-10 Svart  -      
03
19:00
ons
19:00    
P15-2, Lisebergs BP 1
P15-2 » 
Årsta FF - Älvsjö AIK FF 1
5  -  3  
03
18:00
ons
18:00    
P2012-Blå, Aspuddens IP 116
IFK Aspudden-Tellus P8 Röd2 - Älvsjö AIK FF Blå 1  -      
03
17:00
ons
17:00    
P2011 Blå, Aspuddens IP 115
IFK Aspudden-Tellus P9 Röd1 - Älvsjö AIK FF Blå 2  -      
01
19:15
mån
19:15    
P06-Blå, Storvretens BP 2
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Älvsjö AIK FF P14-13  -  1  
01
19:15
mån
19:15    
P06-Grön, Storvretens BP 2
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Älvsjö AIK FF P14-13  -  1  
01
19:15
mån
19:15    
P14-1, Storvretens BP 2
P14-1 » 
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Älvsjö AIK FF P14-1
3  -  1  
MAJ 2020
 
31
19:00
sön
19:00    
P08-Blå, Sicklavallen 1
Sickla IF Blåvit 2 - Älvsjö AIK FF Blå  -      
31
18:15
sön
18:15    
P2010-Röd, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Röd 2 - IFK Aspudden-Tellus P10 Gul1  -      
31
18:00
sön
18:00    
F16-19, Hjorthagens IP 1
F16-19 » 
Djurgårdens IF FF 3 - Älvsjö AIK FF
7  -  0  
31
18:00
sön
18:00    
P2012-Orange, Långbro BP
Älvsjö AIK FF - Älvsjö lag Röd  -      
31
17:00
sön
17:00    
P08-Vit, Älvsjö IP 4
P08-Vit » 
Älvsjö AIK FF Vit 2 - Boo FF 12
  -      
31
17:00
sön
17:00    
P15-1, Källbrinks IP 3
P15-1 » 
Huddinge IF 1 - Älvsjö AIK FF P15-1
1  -  2  
31
16:00
sön
16:00    
P07-Grön, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Grön 1 - Konyaspor Kultur och IF2  -  6  
31
16:00
sön
16:00    
P07-Röd, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Grön 1 - Konyaspor Kultur och IF2  -  6  
31
16:00
sön
16:00    
P16 U, Älvsjö IP 1
P16 U » 
Älvsjö AIK FF - AIK J16
9  -  1  
31
15:45
sön
15:45    
P08-Orange, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Orange 2 - Hammarby IF FF 26 grön  -      
31
15:00
sön
15:00    
P06-Röd, Sörskogens BP 1
Huddinge IF 4 - Älvsjö AIK FF Rosa3  -  0  
31
15:00
sön
15:00    
P06-Rosa, Sörskogens BP 1
Huddinge IF 4 - Älvsjö AIK FF Rosa3  -  0  
31
15:00
sön
15:00    
P07-Grön, Saltsjöbadens IP 1
Boo FF 8 - Älvsjö AIK FF Grön 38  -  0  
31
15:00
sön
15:00    
P07-Röd, Saltsjöbadens IP 1
Boo FF 8 - Älvsjö AIK FF Grön 38  -  0  
31
14:30
sön
14:30    
P2011 Orange, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF - Lidingö 18  -      
31
14:00
sön
14:00    
P04-GV, Skarpnäcks SF 3
P04-GV » 
Hammarby IF FF 3 grön - Älvsjö AIK FF Gv
3  -  0  
31
14:00
sön
14:00    
P09-Vit, Kärrtorps IP 31
P09-Vit » 
Hammarby IF FF 26 grön - Älvsjö AIK FF Vit 2
  -      
31
14:00
sön
14:00    
P16 U, Skogsängens IP KG
P16 U » 
Athletic FC Eskilstuna - Älvsjö AIK FF
  -      
31
14:00
sön
14:00    
P2011 Vit, Årstagårdens BP 125
Årsta FF 1 - Älvsjö AIK FF Vit 2  -      
31
13:30
sön
13:30    
P15-3, Mälarhöjdens IP 1
P15-3 » 
Älvsjö AIK FF 2 - Ekerö IK 2
0  -  2  
31
13:15
sön
13:15    
P08-Gul, Älvsjö IP 4
P08-Gul » 
Älvsjö AIK FF Gul 1 - Hammarby IF FF 26 vit
  -      
31
12:45
sön
12:45    
P2010-Svart, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF - Vendelsö IK  -      
31
12:30
sön
12:30    
P04 Utv, Älvsjö IP 1
P04 Utv » 
Älvsjö AIK FF Utv - Reymersholms IK 1
2  -  2  
31
12:30
sön
12:30    
P09-Gul, Boovallen 116
P09-Gul » 
Boo FF 2 - Älvsjö AIK FF Gul 1
  -      
31
12:00
sön
12:00    
F09, Älvsjö IP 4
F09 » 
Älvsjö AIK FF 2 - Värmdö IF Blå
  -      
31
12:00
sön
12:00    
P06-Blå, Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF 2 - Älvsjö AIK FF Blå7  -  1  
31
12:00
sön
12:00    
P2010-Röd, Broängsplan 11
Grödinge SK Grön - Älvsjö AIK FF Röd 1  -      
31
11:00
sön
11:00    
P08-Vit, Älvsjö IP 5
P08-Vit » 
Älvsjö AIK FF Vit 1 - Sickla IF Röd 2
  -      
31
11:00
sön
11:00    
P2011 Orange, Örby BP 15
Örby IS Gul - Älvsjö AIK FF Orange 1  -      
31
10:45
sön
10:45    
F09, Älvsjö IP 4
F09 » 
Älvsjö AIK FF 1 - Stuvsta IF 1
  -      
31
10:45
sön
10:45    
F15, Älvsjö IP 1
F15 » 
Älvsjö AIK FF 3 - IFK Haninge
4  -  5  
31
10:45
sön
10:45    
P09-Svart, Källbrinks IP 2
Huddinge IF 51 - Älvsjö AIK FF Svart 2  -      
31
10:30
sön
10:30    
F06, Hägerstensåsens BP 1
F06 » 
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Älvsjö AIK FF 1
1  -  3  
31
10:00
sön
10:00    
F08-Blå, Edsbergs Sportfält 4
Sollentuna FK 7 - Älvsjö AIK FF 1  -      
31
10:00
sön
10:00    
F08-Vit, Edsbergs Sportfält 4
F08-Vit » 
Sollentuna FK 7 - Älvsjö AIK FF 1
  -      
31
10:00
sön
10:00    
F2011 Svart, Glömstaskolans BP 15
Huddinge IF 2 - Älvsjö AIK FF Svart 1  -      
31
10:00
sön
10:00    
F2011 Vit, Örby BP 15
Örby IS Röd - Älvsjö AIK FF Vit 2  -      
31
10:00
sön
10:00    
P2011 Gul, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF - Sörskogens IF  -      
31
10:00
sön
10:00    
P2011 Turkos, Torvalla IP 215
IFK Haninge 31 - Älvsjö AIK FF Turkos 1  -      
31
10:00
sön
10:00    
P2011 Turkos, Enskede IP 56
Enskede IK Orange - Älvsjö AIK FF Turkos 2  -      
31
09:30
sön
09:30    
P09-Gul, Älvsjö IP 4
P09-Gul » 
Älvsjö AIK FF Gul 2 - Järla IF FK Röd
  -      
31
09:30
sön
09:30    
P09-Svart, Källbrinks IP 2
Huddinge IF 1 - Älvsjö AIK FF Svart 1  -      
31
09:00
sön
09:00    
F2012-Blå, Örby BP 15
Örby IS Gul - Älvsjö AIK FF Blå  -      
31
09:00
sön
09:00    
P06-Blå, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF P14-1 - Huddinge IF 51  -  5  
31
09:00
sön
09:00    
P06-Grön, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF P14-1 - Huddinge IF 51  -  5  
31
09:00
sön
09:00    
P14-1, Älvsjö IP 1
P14-1 » 
Älvsjö AIK FF P14-1 - Huddinge IF 5
1  -  5  
31
08:15
sön
08:15    
P2010-Svart, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Svart 1 - Rågsveds IF Gul  -      
30
17:45
lör
17:45    
P09-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Blå 1 - Essinge IK Gul  -      
30
17:00
lör
17:00    
P08-Svart, Berga IP 11
Rönninge Salem Fotboll 2 - Älvsjö AIK FF Svart 1  -      
30
17:00
lör
17:00    
P2012-Grön, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Grön 2 - Reymersholms IK 4  -      
30
16:30
lör
16:30    
P09-Röd, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Röd 2 - IFK Stockholm FK Röd  -      
30
16:00
lör
16:00    
F15, Segeltorps IP 1
F15 » 
Segeltorps IF 1 - Älvsjö AIK FF 1
6  -  1  
30
16:00
lör
16:00    
P2012-Grön, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Grön 1 - Huddinge IF 6  -      
30
16:00
lör
16:00    
P2012-Svart, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Svart 2 - Skogås-Trångsunds FF Lila  -      
30
15:30
lör
15:30    
P2010-Vit, Bredängs bp
Mälarhöjden - Älvsjö AIK FF  -      
30
15:15
lör
15:15    
F2010-Vit, Älta IP 2
Älta IF svart - Älvsjö AIK FF Vit 2  -      
30
15:15
lör
15:15    
P2010-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Blå - Stureby SK Vit  -      
30
15:00
lör
15:00    
P06-Grön, Torvalla IP 3
IFK Haninge 11 - Älvsjö AIK FF Grön3  -  1  
30
15:00
lör
15:00    
P2011 Gul, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Gul 1 - Sköndals IK FK 5  -      
30
15:00
lör
15:00    
P2012-Vit, Stuvsta IP 2
Stuvsta IF 6 - Älvsjö AIK FF Vit 2  -      
30
14:30
lör
14:30    
P13:1, Kämpetorps BP 1
P13:1 » 
Älvsjö AIK FF P13-1 - FC Vantör
1  -  4  
30
14:15
lör
14:15    
P2010-Röd, Brantbrinks IP 22
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Älvsjö AIK FF 10  -      
30
14:15
lör
14:15    
P2010-Svart, Brantbrinks IP 22
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Älvsjö AIK FF 10  -      
30
14:15
lör
14:15    
P2010-Vit, Brantbrinks IP 22
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Älvsjö AIK FF 10  -      
30
14:00
lör
14:00    
P09-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Blå 2 - IFK Lidingö FK 11 vit  -      
30
14:00
lör
14:00    
P17 U, Tyresövallen 1
P17 U » 
Tyresö FF 1 - Älvsjö AIK FF 1
2  -  3  
30
14:00
lör
14:00    
P19 U, Tyresövallen 1
P19 U » 
Tyresö FF 1 - Älvsjö AIK FF 1
2  -  3  
30
14:00
lör
14:00    
P2011 Lila, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Lila 2 - Gröndals IK Vit  -      
30
14:00
lör
14:00    
P2012-Svart, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Svart 1 - Sköndals IK FK 2  -      
30
13:30
lör
13:30    
P09-Vit, Långbro BP
P09-Vit » 
Älvsjö AIK FF - Djursholm
  -      
30
13:00
lör
13:00    
P2011 Orange, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Orange 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön  -      
30
13:00
lör
13:00    
P2011 Svart, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Svart 1 - Segeltorps IF 4  -      
30
13:00
lör
13:00    
P2012-Vit, Tyresövallen 217
Tyresö FF F/Ö Röd - Älvsjö AIK FF Vit 1  -      
30
12:00
lör
12:00    
P07-Grön, Djursholms IP 3
FC Djursholm 3 - Älvsjö AIK FF Röd2  -  4  
30
12:00
lör
12:00    
P07-Röd, Djursholms IP 3
FC Djursholm 3 - Älvsjö AIK FF Röd2  -  4  
30
12:00
lör
12:00    
P15-2, Gubbängens IP 1
P15-2 » 
Hammarby IF FF 2 vit - Älvsjö AIK FF 1
3  -  6  
30
12:00
lör
12:00    
P2011 Lila, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Lila 3 - Gröndals IK Svart  -      
30
12:00
lör
12:00    
P2011 Svart, Mälarhöjdens Skola BP 15
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 grön - Älvsjö AIK FF Svart 2  -      
30
11:45
lör
11:45    
F06, Älvsjö IP 1
F06 » 
Älvsjö AIK FF F14-1 - Rönninge Salem Fotboll 1
1  -  3  
30
11:30
lör
11:30    
F2010-Vit, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Vit 1 - Sköndals IK FK 3  -      
30
11:30
lör
11:30    
P08-Svart, Orminge BP 1
Boo FF 7 - Älvsjö AIK FF Svart 2  -      
30
11:00
lör
11:00    
F08-Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Svart - Älvsjö AIK FF Blå 2  -      
30
11:00
lör
11:00    
F08-Vit, Enskede IP 4
F08-Vit » 
Enskede IK Svart - Älvsjö AIK FF
  -      
30
11:00
lör
11:00    
F2012-Vit, Boovallen 227
Boo FF 6 - Älvsjö AIK FF Vit 1  -      
30
11:00
lör
11:00    
P2011 Blå, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Blå 1 - Sickla IF Blå 3  -      
30
11:00
lör
11:00    
P2011 Vit, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Vit 1 - Boo FF 16  -      
30
10:30
lör
10:30    
P09-Röd, Sjösalavallen 11
Djurö-Vindö IF 1 - Älvsjö AIK FF Röd 1  -      
30
10:15
lör
10:15    
F08-Blå, Sundbybergs IP 22
Sundbybergs IK Vit - Älvsjö AIK FF Blå 1  -      
30
10:15
lör
10:15    
F08-Vit, Sundbybergs IP 22
F08-Vit » 
Sundbybergs IK Vit - Älvsjö AIK FF Blå 1
  -      
30
10:15
lör
10:15    
F09, Nacka IP 225
F09 » 
Nacka FC - Älvsjö AIK FF 3
  -      
30
10:15
lör
10:15    
F2010-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Blå 2 - Reymersholms IK 1  -      
30
10:15
lör
10:15    
P08-Orange, Örby BP 1
Örby IS P08 Blå - Älvsjö AIK FF Orange 1  -      
30
10:15
lör
10:15    
P2010-Blå, Älta IP 2
Älta IF svart - Älvsjö AIK FF Orange 1  -      
30
10:00
lör
10:00    
F06, Älvsjö IP 1
F06 » 
Älvsjö AIK FF 2 - Hanvikens SK Vit
0  -  5  
30
10:00
lör
10:00    
F2011 Blå, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Blå - Stuvsta IF 1  -      
30
10:00
lör
10:00    
F2011 Svart, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Svart 2 - Hammarby IF FF 4 grön  -      
30
10:00
lör
10:00    
F2011 Vit, Enskede IP 56
Enskede IK Orange - Älvsjö AIK FF Vit 1  -      
30
10:00
lör
10:00    
P08-Gul, Kärrtorps IP 12
P08-Gul » 
Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Älvsjö AIK FF Gul 2
  -      
30
10:00
lör
10:00    
P2011 Gul, Brantbrinks IP 226
Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Älvsjö AIK FF Gul 2  -      
30
10:00
lör
10:00    
P2011 Lila, Mälarhöjdens Skola BP 15
Mälarhöjdens IK Fotboll 4 röd - Älvsjö AIK FF Lila 1  -      
30
09:00
lör
09:00    
F2012-Vit, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Vit 2 - Boo FF 2  -      
30
09:00
lör
09:00    
P2010-Svart, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Svart 2 - Hammarby IF FF 7 vit  -      
29
20:00
fre
20:00    
F08-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Vit - Saltsjöbadens IF Blå  -      
29
20:00
fre
20:00    
F08-Vit, Älvsjö IP 4
F08-Vit » 
Älvsjö AIK FF Vit - Saltsjöbadens IF Blå
  -      
29
20:00
fre
20:00    
P04-Röd, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF Röd - Sundbybergs IK Grön1  -  4  
29
19:00
fre
19:00    
P2012-Röd, Stuvsta IP 2
Stuvsta IF 2 - Älvsjö AIK FF Röd  -      
29
18:45
fre
18:45    
F2010-Blå, Enskede IP 4
Enskede IK Vit - Älvsjö AIK FF Blå 1  -      
29
18:30
fre
18:30    
P06-Rosa, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF Rosa - Hammarby IF FF 7 vit1  -  5  
29
18:00
fre
18:00    
P2012-Gul, Stuvsta IP 2
Stuvsta IF 4 - Älvsjö AIK FF Gul  -      
29
17:30
fre
17:30    
P2010-Vit, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Vit - Rågsveds IF Grön 1  -      
29
17:30
fre
17:30    
P2012-Blå, Nytorps Mosse IP 116
Skogås-Trångsunds FF Vit - Älvsjö AIK FF Blå 2  -      
27
18:30
ons
18:30    
P07-Grön, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 3 - Älvsjö AIK FF Grön 26  -  4  
27
18:30
ons
18:30    
P07-Röd, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 3 - Älvsjö AIK FF Grön 26  -  4  
25
20:00
mån
20:00    
P15-3, Essinge IP
P15-3 » 
Essinge IK - Älvsjö AIK FF
7  -  2  
 
24
20:00
sön
20:00    
P04 Utv, Älvsjö IP 1
P04 Utv » 
Älvsjö AIK FF Utv - Boo FF 1
3  -  3  
24
18:00
sön
18:00    
F06, Åkeshovs BP 1
F06 » 
Nockebyhovs IF - Älvsjö AIK FF 1
1  -  6  
24
18:00
sön
18:00    
P16 U, Älvsjö IP 1
P16 U » 
Älvsjö AIK FF - If Brommapojkarna
1  -  2  
24
17:00
sön
17:00    
F09, Älvsjö IP 4
F09 » 
Älvsjö AIK FF 3 - Jarlabergs IF Svart
  -      
24
16:00
sön
16:00    
P17 U, Vikingavallen
P17 U » 
IK Frej - Älvsjö AIK FF
5  -  2  
24
15:45
sön
15:45    
P15-1, Älvsjö IP 1
P15-1 » 
Älvsjö AIK FF P15-1 - FC Djursholm 1
1  -  2  
24
15:30
sön
15:30    
F08-Vit, Kämpetorps BP
 
F08-Vit » 
Älvsjö AIK FF - Älvsjö AIK FF
  -      
24
15:30
sön
15:30    
F09, Älvsjö IP 4
F09 » 
Älvsjö AIK FF (1) - BP
  -      
24
14:00
sön
14:00    
F15, Solberga BP 1
F15 » 
Älvsjö AIK FF 1 - Täby FK 1
2  -  8  
24
14:00
sön
14:00    
P06-Blå, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF Blå - Hammarby IF FF 2 vit1  -  8  
24
14:00
sön
14:00    
P08-Vit, Älvsjö IP 4
P08-Vit » 
Älvsjö AIK FF Vit - Örby IS
  -      
24
13:00
sön
13:00    
F2011 Vit, Kämpetorps BP
Älvsjö P11 Lila - Älvsjö AIK FF  -      
24
13:00
sön
13:00    
P09-Vit, Älvsjö IP 5
P09-Vit » 
Älvsjö AIK FF - AIK gul
  -      
24
13:00
sön
13:00    
P2011 Lila, Kämpetorp K1
Älvsjö AIK FF F2011 Blå - Älvsjö AIK FF P2011 Lila  -      
24
13:00
sön
13:00    
P2011 Orange, Kämpetorp K2
Älvsjö AIK FF Orange - Älvsjö AIK FF Turkos  -      
24
13:00
sön
13:00    
P2011 Turkos, Kämpetorpsskolan, plan K2
Älvsjö AIK P2011 Orange - Älvsjö AIK P2011 Turkos  -      
24
12:30
sön
12:30    
P07-Grön, Vårbergs IP 21
IFK Stockholm FK Röd B - Älvsjö AIK FF Grön 2  -      
24
12:30
sön
12:30    
P07-Röd, Vårbergs IP 21
IFK Stockholm FK Röd B - Älvsjö AIK FF Grön 2  -      
24
12:00
sön
12:00    
F19 U, Älvsjö IP 1
F19 U » 
Älvsjö AIK FF - AIK
1  -  1  
24
12:00
sön
12:00    
F2011 Svart, Kämpetorps Bollplan
Älvsjö AIK FF Pojkar Orange - Älvsjö AIK FF  -      
24
12:00
sön
12:00    
P08-Svart, Långbro BP
Älvsjö AIK FF - Vintervikens FC  -      
24
12:00
sön
12:00    
P2011 Gul, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF - Enskede IK Marin  -      
24
12:00
sön
12:00    
P2011 Orange, Kämpetorp K2
Älvsjö AIK FF Svart - Älvsjö AIK FF Orange  -      
24
12:00
sön
12:00    
P2011 Svart, Kämpetorps BP
Älvsjö AIK FF Svart 2 - Älvsjö AIK FF Vit  -      
24
11:20
sön
11:20    
P2010-Vit, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF - Hammarby (4, 17, 19)  -      
24
11:00
sön
11:00    
F2011 Vit, Kämpetorps BP
Älvsjö P11 turkos - Älvsjö AIK FF  -      
24
11:00
sön
11:00    
P2011 Lila, Kämpetorp K2
Älvsjö AIK FF P2011 Lila - Älvsjö AIK FF P2011 Orange  -      
24
11:00
sön
11:00    
P2011 Orange, Kämpetorp K2
Älvsjö AIK FF Orange - Älvsjö AIK FF Lila  -      
24
11:00
sön
11:00    
P2011 Turkos, Kämpetorpsskolan, plan K1
Älvsjö AIK F2011 Vit - Älvsjö AIK P2011 Turkos  -      
24
10:30
sön
10:30    
P06-Röd, Nacka IP 2
Saltsjö-Boo IF P06 - Älvsjö AIK P06 Röd1  -  5  
24
10:00
sön
10:00    
F2011 Svart, Kämpetorps bollplan
Älvsjö AIK FF Pojkar VIT - Älvsjö AIK FF  -      
24
10:00
sön
10:00    
P07-Grön, Ärvinge BP 1
Älvsjö AIK FF Röd - Kista SC KFUM Blå1  -  2  
24
10:00
sön
10:00    
P07-Röd, Ärvinge BP 1
Älvsjö AIK FF Röd - Kista SC KFUM Blå1  -  2  
24
10:00
sön
10:00    
P2011 Gul, Kämpetorps BP
Älvsjö AIK FF Gul - Älvsjö AIK FF Svart  -      
24
10:00
sön
10:00    
P2011 Svart, Kämpetorps BP
Älvsjö AIK FF Gul - Älvsjö AIK FF Svart 1  -      
24
10:00
sön
10:00    
P2011 Vit, Kämpetorps BP
Älvsjö AIK - Älvsjö AIK FF  -      
24
09:45
sön
09:45    
P06-Grön, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF Grön - IF Brommapojkarna 44  -  1  
23
17:00
lör
17:00    
P04-Röd, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF Röd - Boo FF 35  -  5  
23
14:30
lör
14:30    
P07-Grön, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Grön 1 - Rågsveds IF U4-35  -  0  
23
14:30
lör
14:30    
P07-Röd, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Grön 1 - Rågsveds IF U4-35  -  0  
23
14:30
lör
14:30    
P2011 Blå, Kärrtorps IP - plan 1
Hammarby P11-7 - Älvsjö AIK FF  -      
23
14:00
lör
14:00    
P08-Svart, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF - Svensk Plestinska  -      
23
13:30
lör
13:30    
F06, Berga IP 1
F06 » 
Rönninge Salem Fotboll 1 - Älvsjö AIK FF F14-1
4  -  1  
23
13:30
lör
13:30    
P2011 Orange, Läroverket, Solna
AIK - Älvsjö AIK FF  -      
23
13:00
lör
13:00    
F08-Vit, Älvsjö IP 4
F08-Vit » 
Älvsjö AIK FF - Bele Barkarby
  -      
23
12:45
lör
12:45    
P06-Rosa, Kämpetorps BP
Älvsjö AIK FF P06 Rosa - Älvsjö AIK FF F06  -      
23
12:00
lör
12:00    
F08-Vit, Älvsjö IP 4
F08-Vit » 
Älvsjö AIK FF - Mälarhöjdens IK
  -      
23
12:00
lör
12:00    
F15, Myrsjö IP 1
F15 » 
Sickla/Boo - Älvsjö AIK FF 3
0  -  15
23
12:00
lör
12:00    
F2011 Svart, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF - IFK Lidingö  -      
23
11:15
lör
11:15    
P2012-Grön, Långbro BP
 
Älvsjö P2012 Grön United - Segeltorp P12-3   -      
23
11:00
lör
11:00    
F08-Vit, Kvarnängens IP
F08-Vit » 
Nynäshamns IF - Älvsjö AIK FF
  -      
23
11:00
lör
11:00    
P07-Grön, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Grön 3 - IFK Stockholm FK Blå B0  -  6  
23
11:00
lör
11:00    
P07-Röd, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Grön 3 - IFK Stockholm FK Blå B0  -  6  
23
11:00
lör
11:00    
P2011 Lila, Segeltorp IP
Segeltorp - Älvsjö AIK FF  -      
23
10:30
lör
10:30    
F08-Vit, Stavsborgs BP
F08-Vit » 
Sickla - Älvsjö AIK FF
  -      
23
10:30
lör
10:30    
P04-GV, Vårbergs IP 2
P04-GV » 
IFK Stockholm FK - Älvsjö AIK FF Gv
8  -  2  
23
10:30
lör
10:30    
P06-Blå, Älvsjö IP 1
 
Älvsjö AIK FF Blå - Ej klar än  -      
23
10:30
lör
10:30    
P2010-Svart, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF - Djurgårdens IF P10 6  -      
23
10:00
lör
10:00    
F2011 Svart, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF - Bele Barkarby  -      
23
10:00
lör
10:00    
P2012-Grön, Långbro BP
 
Älvsjö P2012 Grön City - Segeltorp P12-3   -      
23
09:00
lör
09:00    
P06-Röd, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF 1 - Boo FF 53  -  3  
23
09:00
lör
09:00    
P09-Blå, Stuvsta IP
Stuvsta - Älvsjö AIK FF  -      
23
09:00
lör
09:00    
P09-Svart, Stuvsta ip
Stuvsta if - Älvsjö AIK FF  -      
23
09:00
lör
09:00    
P09-Vit, Stuvsta IP
P09-Vit » 
Stuvsta S - Älvsjö AIK FF
  -      
23
09:00
lör
09:00    
P2013-Blå, Gamla Älvsjö IP
Älvsjö AIK FF - vit - Älvsjö AIK FF  -      
23
08:00
lör
08:00    
P09-Röd, Stuvsta IP
Stuvsta - Älvsjö AIK FF  -      
23
08:00
lör
08:00    
P09-Svart, Stuvsta ip
Stuvsta if - Älvsjö AIK FF  -      
23
08:00
lör
08:00    
P09-Vit, Stuvsta IP
P09-Vit » 
Stuvsta L - Älvsjö AIK FF
  -      
22
20:00
fre
20:00    
P06-Grön, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Grön - AIK FF 34  -  4  
22
20:00
fre
20:00    
P17 U, Älvsjö IP 1
P17 U » 
Älvsjö AIK FF 1 - Kungsängens IF 1
6  -  0  
22
20:00
fre
20:00    
P19 U, Älvsjö IP 1
P19 U » 
Älvsjö AIK FF 1 - Kungsängens IF 1
6  -  0  
22
18:30
fre
18:30    
P15-3, Älvsjö IP 1
P15-3 » 
Älvsjö AIK FF 2 - Enskede IK 2
9  -  3  
22
17:30
fre
17:30    
P13:1, Kryssarvallen
P13:1 » 
Täby FK - Älvsjö AIK FF
  -      
22
11:00
fre
11:00    
P09-Vit, Älvsjö IP 4
P09-Vit » 
Älvsjö AIK FF - Sollentuna Norrviken
  -      
22
10:30
fre
10:30    
P2010-Vit, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF - Boo FF 3  -      
22
09:00
fre
09:00    
P08-Vit, Stavsborgs BP
P08-Vit » 
Älta - Älvsjö AIK FF
  -      
21
17:00
tor
17:00    
P08-Gul, Älvsjö IP 5
P08-Gul » 
Älvsjö AIK FF GUL2 - Reymersholms IK
  -      
21
16:30
tor
16:30    
P2011 Orange, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF - Segeltorp  -      
21
16:00
tor
16:00    
P08-Blå, Älvsjö IP 4
Hammarby IF FF P08-10 - Älvsjö AIK FF  -      
21
16:00
tor
16:00    
P08-Orange, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF - Örby IS  -      
21
15:00
tor
15:00    
P08-Gul, Älvsjö IP 4
P08-Gul » 
Älvsjö AIK FF GUL1 - Enebyberg IF
  -      
21
14:00
tor
14:00    
P16 U, Danderyd Arena
P16 U » 
IFK Stocksund - Älvsjö AIK FF
4  -  1  
21
13:00
tor
13:00    
P2010-Röd, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF P2010 Röd 1 - Hammarby 11 Vit  -      
21
12:00
tor
12:00    
F2010-Blå, Hjorthagens IP
Värtan - Älvsjö AIK FF  -      
21
12:00
tor
12:00    
P06-Grön, Älvsjö IP 1
AIK - Älvsjö AIK FF  -      
21
12:00
tor
12:00    
P2010-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF - Gustafsbergs IF  -      
21
11:30
tor
11:30    
F09, Bodal IP
F09 » 
IFK Lidingö - Älvsjö AIK FF 3
  -      
21
11:00
tor
11:00    
F15, Norrvikens IP 1
F15 » 
Sollentuna FK 1 - Älvsjö AIK FF 1
2  -  4  
21
11:00
tor
11:00    
P15-1, Essinge IP 1
P15-1 » 
Essinge IK 1 - Älvsjö AIK FF P15-1
1  -  0  
21
11:00
tor
11:00    
P2013-Svart, Älvsjö IP 3
Älvsjö AIK Svart - Älvsjö AIK Gul  -      
21
10:45
tor
10:45    
P08-Vit, Älvsjö IP 4
P08-Vit » 
Älvsjö AIK FF - Huddinge
  -      
21
10:30
tor
10:30    
P2013-Gul, Älvsjö IP 3
Älvsjö AIK FF P2013 gul - Älvsjö P2013 svart  -      
21
10:15
tor
10:15    
F09, Bodal IP
F09 » 
IFK Lidingö - Älvsjö AIK FF 1
  -      
21
10:15
tor
10:15    
P07-Grön, Hägerstensåsens BP
Mälarhöjdens IK - Älvsjö AIK FF  -      
21
10:00
tor
10:00    
P08-Svart, Vårbyparkens IP
Segeltorp - Älvsjö AIK FF  -      
21
10:00
tor
10:00    
P2010-Blå, Älvsjö IP 4
Hammarby 2010 lag 17 - Älvsjö AIK P10 blå  -      
21
09:00
tor
09:00    
P2010-Svart, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Svart 1 - Boo FF Ersan Cup Avslutningsmatch (L)  -      
 
17
20:00
sön
20:00    
F19 U, Älvsjö IP 1
F19 U » 
Älvsjö AIK FF - FC Djursholm
2  -  0  
17
18:30
sön
18:30    
P07-Röd, Bällstabergs BP 1
Bällsta FF 5 - Älvsjö AIK FF Röd2  -  3  
17
18:15
sön
18:15    
P2010-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Orange 1 - Västerhaninge IF vit  -      
17
18:00
sön
18:00    
P08-Vit, Solberga BP
P08-Vit » 
Årsta FF - Älvsjö AIK FF Vit
  -      
17
18:00
sön
18:00    
P13:1, Kämpetorps BP 1
P13:1 » 
Älvsjö AIK FF P13-1 - IFK Stockholm FK Blå A
3  -  0  
17
17:00
sön
17:00    
F08-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Blå 1 - Huddinge IF 1  -      
17
17:00
sön
17:00    
F08-Vit, Älvsjö IP 4
F08-Vit » 
Älvsjö AIK FF - Huddinge IF 1
  -      
17
16:00
sön
16:00    
P17 U, Norrvikens IP 1
P17 U » 
Turebergs IF 1 - Älvsjö AIK FF 1
1  -  5  
17
16:00
sön
16:00    
P19 U, Norrvikens IP 1
P19 U » 
Turebergs IF 1 - Älvsjö AIK FF 1
1  -  5  
17
15:45
sön
15:45    
P08-Svart, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Svart 2 - Sickla IF Svart 3  -      
17
15:00
sön
15:00    
P04-Röd, Kanalplan
Hammarby F19 Akademi - Älvsjö AIK RÖD 0  -  7  
17
14:45
sön
14:45    
P06-Röd, Ängby IP 1
IF Brommapojkarna 3 - Älvsjö AIK FF 19  -  3  
17
14:30
sön
14:30    
P08-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Blå - Boo FF 10  -      
17
14:00
sön
14:00    
F06, Kärrtorps IP 2
F06 » 
Bagarmossen Kärrtorp BK Svart - Älvsjö AIK FF 2
1  -  0  
17
14:00
sön
14:00    
P04 Utv, Visättra IP 1
P04 Utv » 
Stuvsta IF 1 - Älvsjö AIK FF Utv
0  -  7  
17
14:00
sön
14:00    
P04-GV, Älvsjö IP 1
P04-GV » 
Älvsjö AIK FF Gv - Boo FF 2
1  -  8  
17
14:00
sön
14:00    
P07-Grön, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Grön 2 - Rågsveds IF U4-23  -  6  
17
14:00
sön
14:00    
P07-Röd, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Grön 2 - Rågsveds IF U4-23  -  6  
17
13:45
sön
13:45    
P09-Gul, Boovallen 115
P09-Gul » 
Boo FF 12 - Älvsjö AIK FF Gul 2
  -      
17
13:15
sön
13:15    
P08-Gul, Älvsjö IP 4
P08-Gul » 
Älvsjö AIK FF Gul 2 - Älta IF 1
  -      
17
13:00
sön
13:00    
P07-Grön, Svartbäckens BP 1
Vendelsö IK Vit - Älvsjö AIK FF Grön 31  -  7  
17
13:00
sön
13:00    
P07-Röd, Svartbäckens BP 1
Vendelsö IK Vit - Älvsjö AIK FF Grön 31  -  7  
17
13:00
sön
13:00    
P2011 Orange, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF - Mälarhöjden   -      
17
13:00
sön
13:00    
P2011 Svart, Älvsjö IP 5
Mälarhöjdens IK Träningsmatch - Älvsjö AIK FF Svart  -      
17
12:45
sön
12:45    
P2010-Svart, Bredängs BP 12
Mälarhöjdens IK Fotboll grön - Älvsjö AIK FF Svart 2  -      
17
12:15
sön
12:15    
F2010-Vit, Hanvedens IP 21
Västerhaninge IF blå - Älvsjö AIK FF Vit 1  -      
17
12:00
sön
12:00    
P08-Svart, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Svart 1 - Skogås-Trångsunds FF Lila 2  -      
17
12:00
sön
12:00    
P15-1, Älvsjö IP 1
P15-1 » 
Älvsjö AIK FF P15-1 - Enskede IK Gul
4  -  0  
17
12:00
sön
12:00    
P15-3, Kärrtorps IP 2
P15-3 » 
Bagarmossen Kärrtorp BK 2 - Älvsjö AIK FF 2
3  -  2  
17
12:00
sön
12:00    
P19 U, Vällingby Bollplan
P19 U » 
BP J - Älvsjö AIK FF
  -      
17
12:00
sön
12:00    
P2010-Vit, Saltsjöbadens IP 2
Saltsjöbadens IF 3 - Älvsjö AIK FF Vit  -      
17
12:00
sön
12:00    
P2011 Blå, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF - Mälarhöjdens IK  -      
17
12:00
sön
12:00    
P2011 Gul, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF - Mälarhöjdens IK  -      
17
11:15
sön
11:15    
P09-Blå, Hjorthagens IP 2
Djurgårdens IF FF 9 - Älvsjö AIK FF Blå 2  -      
17
11:00
sön
11:00    
P2011 Lila, Farsta IP 116
FoC Farsta FF Röd - Älvsjö AIK FF Lila 2  -      
17
10:45
sön
10:45    
P08-Orange, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Orange 1 - IFK Stockholm FK Blå  -      
17
10:30
sön
10:30    
P06-Röd, Enskede IP 3
Enskede IK 3 - Älvsjö AIK P06 Blå2  -  4  
17
10:30
sön
10:30    
P06-Blå, Enskede IP 3
Enskede IK 3 - Älvsjö AIK FF Blå2  -  4  
17
10:00
sön
10:00    
P06-Blå, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF P14-1 - Hammarby IF FF 6 grön2  -  2  
17
10:00
sön
10:00    
P06-Grön, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF P14-1 - Hammarby IF FF 6 grön2  -  2  
17
10:00
sön
10:00    
P14-1, Kämpetorps BP 1
P14-1 » 
Älvsjö AIK FF P14-1 - Hammarby IF FF 6 grön
2  -  2  
17
10:00
sön
10:00    
P2012-Grön, Långbro BP
Älvsjö AIK FF Grön - Älvsjö AIK FF Vit  -      
17
09:30
sön
09:30    
F2010-Blå, Saltsjöbadens IP 2
Saltsjöbadens IF Vit - Älvsjö AIK FF Blå 2  -      
17
09:30
sön
09:30    
P09-Vit, Älvsjö IP 4
P09-Vit » 
Älvsjö AIK FF Vit 2 - Huddinge IF 53
  -      
17
09:00
sön
09:00    
F2011 Blå, Brantbrinks IP 225
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Älvsjö AIK FF Blå  -      
17
09:00
sön
09:00    
P06-Rosa, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF Rosa - Tungelsta IF 12  -  3  
17
09:00
sön
09:00    
P09-Röd, Fittja BP 12
Fittja IF 1 - Älvsjö AIK FF Röd 2  -      
16
18:00
lör
18:00    
F16-19, Älvsjö IP 1
F16-19 » 
Älvsjö AIK FF - Stureby SK 1
3  -  0  
16
18:00
lör
18:00    
P08-Gul, Stadshagens IP 21
P08-Gul » 
Karlbergs BK 9 - Älvsjö AIK FF Gul 1
  -      
16
17:00
lör
17:00    
P2012-Blå, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Blå 2 - IFK Aspudden-Tellus P8 Gul1  -      
16
16:45
lör
16:45    
F09, Stora Mossens IP 2
F09 » 
IF Brommapojkarna 1 - Älvsjö AIK FF 3
  -      
16
16:30
lör
16:30    
P08-Vit, Kärrtorps IP 32
P08-Vit » 
Hammarby IF FF 2 vit - Älvsjö AIK FF Vit 2
  -      
16
16:00
lör
16:00    
P07-Grön, Stureby Skola BP 1
Stureby SK Svart - Älvsjö AIK FF Grön 12  -  3  
16
16:00
lör
16:00    
P07-Röd, Stureby Skola BP 1
Stureby SK Svart - Älvsjö AIK FF Grön 12  -  3  
16
16:00
lör
16:00    
P2012-Gul, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Gul - Tullinge Triangel Pojkar FK Orange  -      
16
16:00
lör
16:00    
P2012-Röd, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Röd - Hägersten SK Blå  -      
16
15:45
lör
15:45    
P09-Svart, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Svart 2 - Grödinge SK Grön  -      
16
15:15
lör
15:15    
P08-Vit, Orminge BP 1
P08-Vit » 
Boo FF 9 - Älvsjö AIK FF Vit 1
  -      
16
15:15
lör
15:15    
P09-Gul, Älvsjö IP 4
P09-Gul » 
Älvsjö AIK FF Gul 1 - Hammarby IF FF 23 grön
  -      
16
15:00
lör
15:00    
P2011 Vit, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Vit 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul  -      
16
15:00
lör
15:00    
P2012-Blå, Stuvsta IP 2
Stuvsta IF 5 - Älvsjö AIK FF Blå 1  -      
16
15:00
lör
15:00    
P2012-Vit, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Vit 2 - Årsta FF 3  -      
16
14:30
lör
14:30    
P2010-Svart, Hanvedens IP 22
Västerhaninge IF blå - Älvsjö AIK FF Svart 1  -      
16
14:00
lör
14:00    
F15, Älvsjö IP 1
F15 » 
Älvsjö AIK FF 3 - Järla IF FK Svart
2  -  2  
16
14:00
lör
14:00    
F2012-Vit, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Vit 1 - Vendelsö IK Vit  -      
16
14:00
lör
14:00    
P2010-Röd, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Röd 1 - Rönninge Salem Fotboll 3  -      
16
14:00
lör
14:00    
P2010-Vit, Vikingavallen Täby Kyrkby
IK Frej - Älvsjö AIK FF  -      
16
14:00
lör
14:00    
P2011 Svart, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Svart 2 - Solberga BK P11  -      
16
13:00
lör
13:00    
F2012-Blå, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Blå - IFK Aspudden-Tellus F8 Gul2  -      
16
13:00
lör
13:00    
F2012-Vit, Sicklavallen 15
Sickla IF 2 - Älvsjö AIK FF Vit 2  -      
16
13:00
lör
13:00    
P2011 Lila, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Lila 1 - Reymersholms IK 1  -      
16
13:00
lör
13:00    
P2012-Svart, Tyresövallen 218
Tyresö FF S/B Lila - Älvsjö AIK FF Svart 1  -      
16
12:45
lör
12:45    
P09-Röd, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Röd 1 - Reymersholms IK 2  -      
16
12:30
lör
12:30    
P06-Grön, Nacka IP 1
Jarlabergs IF P06A svart - Älvsjö AIK FF Grön6  -  0  
16
12:30
lör
12:30    
P2010-Röd, Salemsvallen 2
Rönninge Salem Fotboll 2 - Älvsjö AIK FF Röd 2  -      
16
12:15
lör
12:15    
P06-Blå, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF Blå - IFK Aspudden Tellus Gul1  -  0  
16
12:00
lör
12:00    
F09, Broängsplan 12
F09 » 
Grödinge SK Grön - Älvsjö AIK FF 1
  -      
16
12:00
lör
12:00    
P2011 Orange, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Orange 1 - Sickla IF Röd 3  -      
16
12:00
lör
12:00    
P2011 Orange, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Turkos - Älvsjö AIK FF Orange  -      
16
12:00
lör
12:00    
P2011 Turkos, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK Turkos - Älvsjö AIK Orange  -      
16
12:00
lör
12:00    
P2011 Turkos, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Turkos 2 - IFK Stockholm FK Vit  -      
16
12:00
lör
12:00    
P2012-Orange, Rågsveds BP 16
FC Vantör - Älvsjö AIK FF  -      
16
12:00
lör
12:00    
P2013-Gul, Munkmora BP
Gustavsbergs IF - Älvsjö AIK FF  -      
16
11:30
lör
11:30    
F2010-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Blå 1 - Sköndals IK FK 1  -      
16
11:30
lör
11:30    
P09-Blå, Nacka IP 215
Järla IF FK Svart - Älvsjö AIK FF Blå 1  -      
16
11:15
lör
11:15    
P08-Orange, Ösby BP 12
Gustavsbergs IF FK Röd - Älvsjö AIK FF Orange 2  -      
16
11:00
lör
11:00    
F2011 Svart, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Svart 1 - Segeltorps IF 2  -      
16
11:00
lör
11:00    
P2011 Blå, Berga IP 125
Rönninge Salem Fotboll 1 - Älvsjö AIK FF Blå 2  -      
16
11:00
lör
11:00    
P2011 Svart, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Vit 1 - Älvsjö AIK FF Svart 1  -      
16
11:00
lör
11:00    
P2011 Turkos, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Turkos 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Röd-1  -      
16
11:00
lör
11:00    
P2012-Svart, Trollbäckens IP 36
Hanvikens SK Silver - Älvsjö AIK FF Svart 2  -      
16
10:30
lör
10:30    
P15-2, Älvsjö IP 1
P15-2 » 
Älvsjö AIK FF 1 - Boo FF 3
2  -  1  
16
10:15
lör
10:15    
F08-Blå, Örby BP 1
Örby IS Röd - Älvsjö AIK FF Vit  -      
16
10:15
lör
10:15    
F08-Vit, Örby BP 1
F08-Vit » 
Örby IS Röd - Älvsjö AIK FF Vit
  -      
16
10:15
lör
10:15    
F2010-Vit, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Vit 2 - Hanvikens SK Röd  -      
16
10:00
lör
10:00    
F2011 Vit, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Vit 2 - Årsta FF 2  -      
16
10:00
lör
10:00    
F2011 Vit, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Vit 1 - Rönninge Salem Fotboll 3  -      
16
10:00
lör
10:00    
P2011 Blå, Sandåkra BP 115
Sköndals IK FK 4 - Älvsjö AIK FF Blå 1  -      
16
10:00
lör
10:00    
P2011 Gul, Boovallen 226
Boo FF 13 - Älvsjö AIK FF Gul 1  -      
16
10:00
lör
10:00    
P2011 Lila, Mälarhöjdens Skola BP 15
Mälarhöjdens IK Fotboll 5 svart - Älvsjö AIK FF Lila 3  -      
16
09:15
lör
09:15    
F09, Hjorthagens IP 2
F09 » 
Värtans IK vit - Älvsjö AIK FF 2
  -      
16
09:00
lör
09:00    
P2010-Röd, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF 10 - Örby IS P10 33  -      
16
09:00
lör
09:00    
P2010-Svart, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF 10 - Örby IS P10 33  -      
16
09:00
lör
09:00    
P2010-Vit, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF 10 - Örby IS P10 33  -      
16
09:00
lör
09:00    
P2011 Gul, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Gul 2 - Segeltorps IF 1  -      
16
09:00
lör
09:00    
P2012-Vit, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Vit 1 - Sköndals IK FK 3  -      
15
20:00
fre
20:00    
F08-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF 1 - Nacka FC  -      
15
20:00
fre
20:00    
F08-Vit, Älvsjö IP 4
F08-Vit » 
Älvsjö AIK FF 1 - Nacka FC
  -      
15
20:00
fre
20:00    
P04-Röd, Ängby IP 1
Ängby IF 1 - Älvsjö AIK FF Röd2  -  2  
15
20:00
fre
20:00    
P06-Blå, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF P14-1 - IFK Haninge 123  -  2  
15
20:00
fre
20:00    
P06-Grön, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF P14-1 - IFK Haninge 123  -  2  
15
20:00
fre
20:00    
P14-1, Kämpetorps BP 1
P14-1 » 
Älvsjö AIK FF P14-1 - IFK Haninge 12
3  -  2  
15
18:45
fre
18:45    
F08-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Blå 2 - Boo FF 4  -      
15
18:45
fre
18:45    
F08-Vit, Älvsjö IP 4
F08-Vit » 
Älvsjö AIK FF - Boo FF 4
  -      
15
18:45
fre
18:45    
P09-Vit, Enskede IP 4
P09-Vit » 
Enskede IK Marin - Älvsjö AIK FF Vit 1
  -      
15
18:30
fre
18:30    
F06, Älvsjö IP 1
F06 » 
Älvsjö AIK FF F14-1 - Enskede IK 1
1  -  4  
15
18:30
fre
18:30    
F2011 Svart, Nytorps Mosse IP 125
Skogås-Trångsunds FF Vit - Älvsjö AIK FF Svart 2  -      
15
17:30
fre
17:30    
P2010-Blå, Ingarö IP 226
Ingarö IF 1 - Älvsjö AIK FF Blå  -      
15
16:45
fre
16:45    
P09-Svart, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Svart 1 - Rågsveds IF Grön  -      
14
17:00
tor
17:00    
P2011 Orange, Älvsjö IP 3
Älvsjö AIK FF Orange - Älvsjö AIK FF Svart  -      
 
10
20:00
sön
20:00    
F19 U, Hammarby IP 1
F19 U » 
Hammarby IF FF F 02 - Älvsjö AIK FF
0  -  4  
10
19:00
sön
19:00    
P04-Röd, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF Röd - Apollon Solna FK Röd0  -  4  
10
19:00
sön
19:00    
P08-Svart, Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 4 grön - Älvsjö AIK FF Svart 2  -      
10
18:15
sön
18:15    
P2010-Röd, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Röd 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll blå  -      
10
18:00
sön
18:00    
P13:1, Svartbäckens bollplan
P13:1 » 
Vendelsö IK Blå - Älvsjö AIK FF P13-1
1  -  5  
10
18:00
sön
18:00    
P2010-Vit, Danderydsvallen
Danderyd SK - Älvsjö AIK FF  -      
10
18:00
sön
18:00    
P2012-Orange, Långbro BP
Älvsjö AIK FF Orange - Älvsjö AIK FF Vit  -      
10
17:00
sön
17:00    
F06, Älvsjö IP 1
F06 » 
Älvsjö AIK FF 2 - FoC Farsta FF Röd
0  -  3  
10
17:00
sön
17:00    
P08-Vit, Älvsjö IP 4
P08-Vit » 
Älvsjö AIK FF Vit 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2
  -      
10
16:00
sön
16:00    
P06-Grön, Kärrtorps IP
Hammarby IF - Älvsjö AIK FF  -      
10
16:00
sön
16:00    
P2010-Blå, Liseberg IP
Örby IS P10 Lätt - Älvsjö AIK FF  -      
10
15:45
sön
15:45    
P08-Gul, Älvsjö IP 4
P08-Gul » 
Älvsjö AIK FF Gul 2 - Boo FF 13
  -      
10
15:45
sön
15:45    
P2010-Röd, Hammarbyhöjdens BP 12
Hammarby IF FF 30 grön - Älvsjö AIK FF 10  -      
10
15:45
sön
15:45    
P2010-Svart, Hammarbyhöjdens BP 12
Hammarby IF FF 30 grön - Älvsjö AIK FF 10  -      
10
15:45
sön
15:45    
P2010-Vit, Hammarbyhöjdens BP 12
Hammarby IF FF 30 grön - Älvsjö AIK FF 10  -      
10
15:00
sön
15:00    
P2011 Gul, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF - Sörskogens IF  -      
10
14:30
sön
14:30    
P08-Vit, Älvsjö IP 4
P08-Vit » 
Älvsjö AIK FF Vit 1 - IFK Aspudden-Tellus P12 Röd2
  -      
10
14:00
sön
14:00    
F08-Blå, Kärrtorps IP 32
Hammarby IF FF 1 vit - Älvsjö AIK FF Blå 2  -      
10
14:00
sön
14:00    
F08-Vit, Kärrtorps IP 32
F08-Vit » 
Hammarby IF FF 1 vit - Älvsjö AIK FF
  -      
10
14:00
sön
14:00    
P19 U, Värmdövallen
P19 U » 
Värmdö - Älvsjö AIK FF
  -      
10
13:45
sön
13:45    
F08-Blå, Erikslund 11
Erikslunds KF 1 - Älvsjö AIK FF 1  -      
10
13:45
sön
13:45    
F08-Vit, Erikslund 11
F08-Vit » 
Erikslunds KF 1 - Älvsjö AIK FF 1
  -      
10
13:45
sön
13:45    
P07-Grön, Home Call Arena Danderyd
IFK Stocksund - Älvsjö AIK FF  -      
10
13:30
sön
13:30    
F06, Saltsjöbadens IP 1
F06 » 
Saltsjöbadens IF Vit - Älvsjö AIK FF F14-1
4  -  2  
10
13:15
sön
13:15    
P08-Gul, Älvsjö IP 4
P08-Gul » 
Älvsjö AIK FF Gul 1 - Boo FF 1
  -      
10
13:00
sön
13:00    
P2011 Blå, Mälarhöjdens skola BP
Mälarhöjdens IK - Älvsjö AIK FF Blå  -      
10
12:15
sön
12:15    
P06-Röd, Kämpetorps BP
Älvsjö AIK P06 Röd - Hanviken SK P063  -  8  
10
12:15
sön
12:15    
P09-Svart, Brantbrinks IP 22
Tullinge Triangel Pojkar FK Svart - Älvsjö AIK FF Svart 2  -      
10
12:00
sön
12:00    
F09, Älvsjö IP 4
F09 » 
Älvsjö AIK FF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Gul
  -      
10
12:00
sön
12:00    
P15-2, Skarpnäcks SF 3
P15-2 » 
Bagarmossen Kärrtorp BK 1 - Älvsjö AIK FF 1
1  -  4  
10
12:00
sön
12:00    
P2010-Svart, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF Svart 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd  -      
10
12:00
sön
12:00    
P2011 Lila, Farsta IP 116
FoC Farsta FF Gul - Älvsjö AIK FF Lila 1  -      
10
12:00
sön
12:00    
P2011 Orange, Hammarbyhöjdens BP 116
Hammarby IF FF 4 grön - Älvsjö AIK FF Orange 1  -      
10
12:00
sön
12:00    
P2012-Vit, Bäckahagens BP 15
Högdalens AIS 1 - Älvsjö AIK FF Vit 2  -      
10
11:30
sön
11:30    
P2010-Blå, Kärrtorps IP 12
Bagarmossen Kärrtorp BK Grön-2 - Älvsjö AIK FF Orange 1  -      
10
11:00
sön
11:00    
P2011 Turkos, Glömstaskolans BP 15
Huddinge IF 8 - Älvsjö AIK FF Turkos 2  -      
10
10:45
sön
10:45    
F09, Älvsjö IP 4
F09 » 
Älvsjö AIK FF 1 - Stureby SK
  -      
10
10:30
sön
10:30    
P07-Grön, Kärsby IP 1
Stockholm Södra FF 07-2 - Älvsjö AIK FF Grön 2  -      
10
10:30
sön
10:30    
P07-Röd, Kärsby IP 1
Stockholm Södra FF 07-2 - Älvsjö AIK FF Grön 20  -  3  
10
10:15
sön
10:15    
F08-Blå, Brantbrinks IP 21
Tullinge Triangel Pojkar FK - Älvsjö AIK FF Blå 1  -      
10
10:15
sön
10:15    
F08-Vit, Brantbrinks IP 21
F08-Vit » 
Tullinge Triangel Pojkar FK - Älvsjö AIK FF
  -      
10
09:30
sön
09:30    
F09, Älvsjö IP 4
F09 » 
Älvsjö AIK FF 3 - FC Djursholm 1
  -      
10
09:00
sön
09:00    
P06-Blå, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF Blå - Ingarö IF 14  -  5  
10
08:15
sön
08:15    
P2010-Svart, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Svart 2 - Rågsveds IF Grön 11  -      
09
17:45
lör
17:45    
P2010-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Blå - Boo FF 9  -      
09
17:00
lör
17:00    
P06-Grön, Värmdövallen 2
Värmdö IF 1 - Älvsjö AIK FF Grön1  -  5  
09
16:30
lör
16:30    
P09-Gul, Älvsjö IP 4
P09-Gul » 
Älvsjö AIK FF Gul 2 - Hammarby IF FF 11 vit
  -      
09
16:00
lör
16:00    
P04 Utv, Älvsjö IP 1
P04 Utv » 
Älvsjö AIK FF Utv - Skogås-Trångsunds FF Röd
1  -  3  
09
16:00
lör
16:00    
P2012-Blå, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Blå 2 - FoC Farsta FF Svart  -      
09
16:00
lör
16:00    
P2012-Grön, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Grön 1 - Hägersten SK Svart  -      
09
15:15
lör
15:15    
P09-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Blå 1 - Boo FF 15  -      
09
15:00
lör
15:00    
P2011 Svart, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Svart 2 - Rågsveds IF Gul  -      
09
15:00
lör
15:00    
P2012-Blå, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Blå 1 - Boo FF 7  -      
09
14:30
lör
14:30    
P04-GV, Trollbäckens IP 2
P04-GV » 
Hanvikens SK 1 - Älvsjö AIK FF Gv
4  -  0  
09
14:30
lör
14:30    
P07-Grön, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Röd - Rissne IF 12  -  4  
09
14:30
lör
14:30    
P07-Röd, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Röd - Rissne IF 12  -  4  
09
14:30
lör
14:30    
P09-Svart, Trollbäckens IP 3
Hanvikens SK Guld - Älvsjö AIK FF Svart 1  -      
09
14:00
lör
14:00    
P09-Röd, Mörtnäs BP 1
Mörtnäs IF Vit - Älvsjö AIK FF Röd 1  -      
09
14:00
lör
14:00    
P2011 Orange, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Orange 2 - IFK Tumba FK Vit  -      
09
14:00
lör
14:00    
P2012-Vit, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Vit 1 - Vendelsö IK Vit  -      
09
13:30
lör
13:30    
P2011 Gul, Långbro BP (7-manna match)
Älvsjö AIK FF Gul 1 - Älvsjö AIK FF Turkos  -      
09
13:00
lör
13:00    
F2012-Blå, Stureby Skola BP 125
Stureby SK 1 - Älvsjö AIK FF Blå  -      
09
13:00
lör
13:00    
F2012-Vit, Sicklavallen 15
Sickla IF 1 - Älvsjö AIK FF Vit 1  -      
09
13:00
lör
13:00    
P08-Gul, Broängens BP i Tumba
P08-Gul » 
Grödinge SK - Älvsjö AIK FF
  -      
09
13:00
lör
13:00    
P2011 Lila, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Lila 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 6 vit  -      
09
13:00
lör
13:00    
P2011 Svart, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Svart 1 - IFK Stockholm FK Röd  -      
09
13:00
lör
13:00    
P2011 Turkos, Långbro BP
Älvsjö AIK P11 Turkos - Älvsjö AIK P11 Gul  -      
09
12:45
lör
12:45    
P07-Grön, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Grön 1 - Örby IS Gul3  -  7  
09
12:45
lör
12:45    
P07-Röd, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Grön 1 - Örby IS Gul3  -  7  
09
12:45
lör
12:45    
P08-Svart, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Svart - Älvsjö AIK FF Svart 1  -      
09
12:45
lör
12:45    
P09-Gul, Sandåkra BP 12
P09-Gul » 
Sköndals IK FK Röd - Älvsjö AIK FF Gul 1
  -      
09
12:45
lör
12:45    
P09-Vit, Älvsjö IP 4
P09-Vit » 
Älvsjö AIK FF Vit 1 - Mälarhöjdens IK Fotboll 4
  -      
09
12:30
lör
12:30    
F2010-Vit, Kärrtorps IP 11
Bagarmossen Kärrtorp BK 1 - Älvsjö AIK FF Vit 2  -      
09
12:15
lör
12:15    
F16-19, Ängby IP 1
F16-19 » 
Ängby IF 1 - Älvsjö AIK FF
1  -  4  
09
12:00
lör
12:00    
P06-Rosa, Enskede IP 3
Enskede IK 2 - Älvsjö AIK FF Rosa2  -  3  
09
12:00
lör
12:00    
P2011 Blå, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Blå 2 - Huddinge IF 2  -      
09
12:00
lör
12:00    
P2011 Lila, Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Röd 1 - Älvsjö AIK FF Lila 3  -      
09
12:00
lör
12:00    
P2011 Vit, Enskede IP 56
Enskede IK Turkos - Älvsjö AIK FF Vit 2  -      
09
12:00
lör
12:00    
P2011 Vit, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Vit 1 - Saltsjöbadens IF 2  -      
09
11:30
lör
11:30    
P08-Blå, Hägerstensåsens BP 2
Hägersten SK Svart - Älvsjö AIK FF Blå  -      
09
11:30
lör
11:30    
P09-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Blå 2 - Reymersholms IK 3  -      
09
11:30
lör
11:30    
P09-Vit, Vårbergs IP 22
P09-Vit » 
IFK Stockholm FK Vit - Älvsjö AIK FF Vit 2
  -      
09
11:00
lör
11:00    
F2011 Svart, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Svart 1 - FoC Farsta FF Vit  -      
09
11:00
lör
11:00    
P07-Grön, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Grön 3 - IFK Haninge 24blå4  -  2  
09
11:00
lör
11:00    
P07-Röd, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Grön 3 - IFK Haninge 24blå4  -  2  
09
11:00
lör
11:00    
P2011 Blå, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Blå 1 - Hammarby IF FF 22 grön  -      
09
11:00
lör
11:00    
P2012-Grön, Värmdövallen 217
Värmdö IF Svart - Älvsjö AIK FF Grön 2  -      
09
11:00
lör
11:00    
P2012-Gul, Berga IP 126
Rönninge Salem Fotboll 3 - Älvsjö AIK FF Gul  -      
09
11:00
lör
11:00    
P2012-Röd, Storvretens BP 225
IFK Tumba FK Blå - Älvsjö AIK FF Röd  -      
09
11:00
lör
11:00    
P2012-Svart, Älta IP 116
Älta IF 5 - Älvsjö AIK FF Svart 1  -      
09
10:45
lör
10:45    
P15-1, Hjorthagens IP 1
P15-1 » 
Djurgårdens Talangfotbollsförening 2 - Älvsjö AIK FF P15-1
1  -  1  
09
10:30
lör
10:30    
P15-3, Älvsjö IP 1
P15-3 » 
Älvsjö AIK FF 2 - Täby FK 61
2  -  1  
09
10:15
lör
10:15    
F2010-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Blå 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2  -      
09
10:15
lör
10:15    
F2010-Blå, Skarpnäcks SF 31
Skarpnäck FF - Älvsjö AIK FF Blå 1  -      
09
10:00
lör
10:00    
F2011 Blå, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Blå - Huddinge IF 1  -      
09
10:00
lör
10:00    
F2011 Vit, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Vit 2 - Saltsjöbadens IF 3  -      
09
10:00
lör
10:00    
P2010-Svart, Bredängs BP
Mälarhöjdens IK - Älvsjö AIK FF  -      
09
10:00
lör
10:00    
P2011 Gul, Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Vit - Älvsjö AIK FF Gul 2  -      
09
09:15
lör
09:15    
P2013-Rosa, Långbro BP
P 13 blå - Älvsjö AIK FF  -      
09
09:00
lör
09:00    
F2010-Vit, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Vit 1 - FoC Farsta FF Gul  -      
09
09:00
lör
09:00    
P06-Grön, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF P14-1 - Tyresö FF U1:10  -  3  
09
09:00
lör
09:00    
P14-1, Älvsjö IP 1
P14-1 » 
Älvsjö AIK FF P14-1 - Tyresö FF U1:1
0  -  3  
09
09:00
lör
09:00    
P2010-Röd, Aspuddens IP 12
IFK Aspudden-Tellus P10 Röd1 - Älvsjö AIK FF Röd 1  -      
09
09:00
lör
09:00    
P2012-Svart, Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Svart 2 - IFK Haninge 41  -      
09
09:00
lör
09:00    
P2013-Blå, Långbro BP
Älvsjö AIK FF - Rosa - Älvsjö AIK FF - Blå  -      
09
08:30
lör
08:30    
P08-Orange, Aspuddens IP 11
IFK Aspudden-Tellus P12 Röd1 - Älvsjö AIK FF Orange 1  -      
08
20:00
fre
20:00    
F08-Blå, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Vit - Boo FF 7  -      
08
20:00
fre
20:00    
F08-Vit, Älvsjö IP 4
F08-Vit » 
Älvsjö AIK FF Vit - Boo FF 7
  -      
08
20:00
fre
20:00    
F15, Enskede IP 3
F15 » 
Enskede IK Svart - Älvsjö AIK FF 1
2  -  1  
08
20:00
fre
20:00    
P17 U, Älvsjö IP 1
P17 U » 
Älvsjö AIK FF 1 - Vallentuna BK 1
0  -  1  
08
20:00
fre
20:00    
P19 U, Älvsjö IP 1
P19 U » 
Älvsjö AIK FF 1 - Vallentuna BK 1
0  -  1  
08
19:00
fre
19:00    
P13:1, Svartbäckens BP 1
P13:1 » 
IFK Haninge 11 - Älvsjö AIK FF P13-1
2  -  2  
08
18:30
fre
18:30    
P06-Röd, Älvsjö IP 1
Älvsjö AIK FF 1 - Hammarby IF FF F20066  -  1  
08
18:30
fre
18:30    
P2011 Orange, Västberga IP
Hammarby IF lag 9 - Älvsjö AIK FF  -      
08
18:00
fre
18:00    
P08-Orange, Värmdövallen 22
Värmdö IF Vit - Älvsjö AIK FF Orange 2  -      
08
18:00
fre
18:00    
P15-2, Blackeberg BP 1
P15-2 » 
Älvsjö AIK FF 1 - Sollentuna FK 4
6  -  2  
08
17:30
fre
17:30    
F2011 Svart, Ingarö IP 215
Ingarö IF 3 - Älvsjö AIK FF Svart 2  -      
08
17:30
fre
17:30    
P2010-Vit, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Vit - Enskede IK Grön  -      
07
17:00
tor
17:00    
P2011 Orange, Älvsjö IP 3
Älvsjö AIK FF - Nacka Boo FF  -      
06
19:00
ons
19:00    
F09, Fruängens BP
F09 » 
Älvsjö AIK FF - Hammarby
  -      
06
18:00
ons
18:00    
F2011 Vit, Aspuddens IP 115
IFK Aspudden-Tellus F9-1 - Älvsjö AIK FF Vit 1  -      
 
03
20:00
sön
20:00    
F16-19, Älvsjö IP 1
F16-19 » 
Älvsjö AIK FF - Karlbergs BK 1
14  -  1  
03
19:00
sön
19:00    
P08-Vit, Enskede IP 4
P08-Vit » 
Enskede IK Blå - Älvsjö AIK FF Vit 2
  -      
03
18:15
sön
18:15    
P2010-Röd, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF 10 - IFK Aspudden-Tellus P10 Gul2  -      
03
18:15
sön
18:15    
P2010-Svart, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF 10 - IFK Aspudden-Tellus P10 Gul2  -      
03
18:15
sön
18:15    
P2010-Vit, Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF 10 - IFK Aspudden-Tellus P10 Gul2  -      
03
17:00
sön
17:00    
F08-Blå, Älvsjö IP 4